Ansatte

Hils på vårt fantastiske team

Våre ansatte

Erik Erlien


Daglig leder


E-post: erik.erlien@kjeldsberg.no
Tlf: +47 952 63 928

Stine Jacobsen Wold

Sjef HR og forretningsutvikling

Epost: stine.wold@kjeldsberg.no
Tlf: 952 30 737

Camilla Strømhaug

Økonomisjef

E-post: camilla.stromhaug@
kjeldsberg.no
Tlf: +47 976 66 889

Svein Olav Roheim

Salgs- og markedsansvarlig

E-post:
svein.olav.roheim@
kjeldsberg.no
Tlf: +47 458 63 095

Stian Dragnes

Økonomiforvalter

E-post:
stian.dragnes
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 476 63 484

Peder Jaavall Hansen

Økonomiforvalter

E-post:
peder.hansen@
kjeldsberg.no
Tlf: +47 979 72 902

Kristin Therese Gustafson

Kvalitetsmedarbeider

E-post:
kristin.gustafson
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 906 39 932

Siv Skaare

Controller

E-post:
siv.skaare
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 920 52 634

Teknisk forvaltning | Rådgivningstjenester

Tonny Øien

Teknisk sjef

E-post:
tonny.oien@kjeldsberg.no
Tlf: +47 474 63 178

Hermod Wold

Prosjektleder Eiendomsteknologi

E-post:
hermod.wold
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 950 73 092

Rune Brose

IT-ABI utviklingsleder

E-post:
rune.brose@kjeldsberg.no
Tlf: +47 905 95 723

Kristian Johansen

Automatiker

E-post:
kristian.johansen
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 976 73 048

Sondre Leonhardsen

Prosjektleder energi og miljø

E-post:
sondre.leonhardsen
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 959 35 854

Glenn Karlgård

Brann- og sikkerhetsleder

E-post:
glenn.karlgard
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 904 19 641

Henrik Waterloo

Rådgiver energi og miljø

E-post:
henrik.waterloo
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 958 00 648

Nils-Petter Andreassen

Prosjektleder Digital Eiendomsforvaltning

E-post:
nils-petter.andreassen
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 400 41 844

Thomas Berg Jørgensen

Rådgiver energi og miljø

E-post:
thomas.jorgensen
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 958 73 940

Kristoffer Lie

Trainee rådgiver energi og miljø

E-post: kristoffer.lie@kjeldsberg.no
Tlf: +47 478 94 980

Eiendomsforvaltning | Eiendomsdrift

Per Ove Blø

Teknisk forvalter

E-post:
per.ove.blo@kjeldsberg.no
Tlf: 47 415 11 017

Roger Nymo

Driftskordinator

E-post
roger.nymo@kjeldsberg.no
Tlf: +47 907 20 016

Thomas Birkeland

Leveranseleder

E-post:
thomas.birkeland
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 918 07 005

Thomas T. Marstrand

Eiendomsforvalter

E-post:
thomas.marstrand
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 901 04 470

Kristine Bygland-Hansen

Eiendomsforvalter

E-post:
kbh@kjeldsberg.no
Tlf: +47 913 67 751

Ingar Maaø

Teknisk forvalter

E-post
ingar@kjeldsberg.no
Tlf: +47 913 30 346

Ketil Kvaal

Teknisk forvalter

E-post:
ketil.kvaal@kjeldsberg.no
Tlf: +47 908 28 323

Andreas Amadeus Sagvang

Teknisk forvalter

E-post:
andreas.sagvang
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 958 68 016

Rune Kveinå

Teknisk forvalter

E-post: rune.kveina@kjeldsberg.no
Tlf: +47 467 83 528

Henrik Vasskog

Teamleder Håndverker

E-post:
henrik.vasskog
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 974 26 711

Torstein Dahl

Driftstekniker

E-post:
torstein.dahl
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 992 14 172

Daniel Källman

Driftstekniker

E-post:
daniel.kallman
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 951 00 192

Sigurd Ellingsen

Driftstekniker

E-post:
sigurd.ellingsen
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 414 12 094

Øystein Martinsen

Byggdrifter

E-post:
oystein.martinsen
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 926 01 126

Eirik Arestøl

Driftstekniker

E-post: eirik.arestol@kjeldsberg.no
Tlf: +47 904 05 347

Paul Espen Pedersen

Byggdrifter

E-post:
paul.espen.pedersen
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 474 63 177

Jon Anders Wold

Driftstekniker

E-post:
jon.anders.wold
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 901 87 915

Truls Reitan Berthelsen

Byggdrifter

E-post:
truls.berthelsen
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 959 29 251

Jonny Brevik

Driftstekniker

E-post: jonny.brevik@kjeldsberg.no
Tlf: +47 976 39 522

Andreas Leer

Driftstekniker

E-post
andreas.leer@kjeldsberg.no
Tlf: +47 913 52 253

Arild Troseth

Driftstekniker

E-post: arild.troseth@kjeldsberg.no
Tlf: +47 970 56 160

Trond Eliassen

Driftstekniker

E-post:
trond.eliassen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 922 37 307

Dag Erik Kvam

Driftstekniker

E-post:
dagerik.kvam
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 922 68 402

Arild Rømma

Driftstekniker

E-post:
arild.romma
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 907 08 093

Lars Fiske

Driftstekniker

E-post:
lars.fiske
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 400 63 194

Vidar Magne

Driftstekniker

E-post:
Vidar.magne
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 991 67 917

Maxim Priamikov

Driftsassistent

E-post:
Maxim.priamikov
@kjeldsberg.no
Tlf: +47 483 58 791