Ansatte Kjeldsberg Eiendomsforvaltning


Her finner du oversikt over ansatte i Kjeldsberg Eiendomsforvaltning. Ser du etter noen i Kjeldsberg Økonomiservice? De har egen nettside, du finner dem her.


Administrasjon | Marked


Erik Erlien
Daglig leder
Epost: erik.erlien@kjeldsberg.no
Tlf: +47 952 63 928


Svein Olav Roheim
Salgs og markedskonsulent
Epost: svein.olav.roheim@kjeldsberg.no
Tlf: +47 458 63 095


Elise Otterlei
Kundeservicekoordinator
Epost: elise.otterlei@kjeldsberg.no
Tlf: +47 902 28 013


Stine Jacobsen Wold
Sjef HR og forretningsutvikling
Epost: stine.wold@kjeldsberg.no
Tlf: +47 952 30 737


Kristin Therese Gustafson
Kvalitetsmedarbeider
Epost: kristin.gustafson@kjeldsberg.no
Tlf: +47 906 39 932


Camilla Strømhaug
Økonomisjef
Epost: camilla.stromhaug@kjeldsberg.no
Tlf: + 47 976 66 889


Stian Dragnes
Økonomiforvalter
Epost: Stian.dragnes@kjeldsberg.no
Tlf: +47



Teknisk forvaltning | Rådgivningstjenester


Tonny Øien
Teknisk sjef
Epost: tonny.oien@kjeldsberg.no
Tlf: +47 474 63 178


Kristian Johansen
Automatiker
Epost: kristian.johansen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 976 73 048


Glenn Karlgård
Brann og sikkerhetsleder
Epost: glenn.karlgard@kjeldsberg.no
Tlf: +47 904 19 641


Jakob Sørgjerd
Service- og vedlikeholdsleder
Epost: jakob.sorgjerd@kjeldsberg.no
Tlf: +47 904 75 567


Sondre Leonhardsen
Prosjektleder energi og miljø
Epost: sondre.leonhardsen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 959 35 854


Arne Alseth
VVS ingeniør
Epost:
arne.alseth@kjeldsberg.no
Tlf: +47 901 54 301


Hermod Wold
Prosjektleder Eiendomsteknologi
Epost: Hermod.wold@kjeldsberg.no
Tlf: +47 950 73 092


Rune Brose
IT- ABI utviklingsleder
Epost: rune.brose@kjeldsberg.no
Tlf: +47 905 95 723


Nils-Petter Andreassen
Prosjektleder Digital Eiendomsforvaltning
Epost: nils-petter.andreassen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 400 41 844


Thomas Berg Jørgensen
Rådgiver energi og miljø
Epost: thomas.berg.jorgensen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 958 73 940


Eiendomsforvaltning | Eiendomsdrift


Per Ove Blø
Leveransesjef
Epost: per.ove.blo@kjeldsberg.no
Tlf: +47 415 11 017


Thomas T. Marstrand
Eiendomsforvalter
Epost: thomas.marstrand@kjeldsberg.no
Tlf: +47 901 04 470


Truls Reitan Berthelsen
Driftstekniker
Epost: truls.berthelsen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 959 29 251


Ingar Maaø
Driftstekniker / Teamleder Sluppen
Epost: ingar@kjeldsberg.no
Tlf: +47 913 30 346


Sigurd Ellingsen
Driftstekniker
Epost: sigurd.ellingsen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 414 12 094


Paul Espen Pedersen
Driftstekniker
Epost: paul.espen.pedersen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 474 63 177


Jonny Brevik
Driftstekniker
Epost: jonny.brevik@kjeldsberg.no
Tlf: +47 976 39 522


Andreas Amadeus Sagvang
Servicesnekker
Epost: andreas.sagvang@kjeldsberg.no
Tlf: +47 958 68 016


Rune Kveinå
Driftstekniker
Epost: rune.kveina@kjeldsberg.no
Tlf: +47 467 83 528


Roger Nymo
Leveranseleder
Epost: roger.nymo@kjeldsberg.no
Tlf: +47 907 20 016


Kristine Bygland-Hansen
Eiendomsforvalter
Epost: kbh@kjeldsberg.no
Tlf: +47 913 67 751


Anders Langlie
Driftstekniker
Epost: anders.langlie@kjeldsberg.no
Tlf: +47 941 40 503


Frode Hultgren
Driftstekniker
Epost: frode.hultgren@kjeldsberg.no
Tlf: +47 926 03 707


Torstein Dahl
Driftstekniker
Epost: torstein.dahl@kjeldsberg.no
Tlf: +47 992 14 172


Øystein Martinsen
Driftstekniker
Epost: oystein.martinsen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 926 01 126


Kjell Pettersen
Driftstekniker
Epost: kjell.pettersen@kjeldsberg.no
Tlf: +47 928 20 444


Jon Anders Wold
Driftstekniker
Epost: jon.anders.wold@kjeldsberg.no
Tlf: +47 901 87 915


Thomas Birkeland
Leveranseleder
Epost: thomas.birkeland@kjeldsberg.no
Tlf: +47 918 07 005


Henrik Vasskog
Teamleder Håndverker
Epost: henrik.vasskog@kjeldsberg.no
Tlf: +47 974 26 711


Andreas Leer
Driftstekniker
Epost: andreas.leer@kjeldsberg.no
Tlf: +47 913 52 253


Daniel Källman
Driftstekniker
Epost: daniel.kallman@kjeldsberg.no
Tlf: +47 951 00 192


Eirik Arestøl
Driftstekniker
Epost: eirik.arestol@kjeldsberg.no
Tlf: +47 904 05 347


Ketil Kvaal
Driftstekniker
Epost: ketil.kvaal@kjeldsberg.no
Tlf: +47 908 28 323


Arild Troseth
Driftstekniker
Epost: arild.troseth@kjeldsberg.no
Tlf: +47 970 56 160


Arild Rømma
Driftstekniker
Epost: arild.romma@kjeldsberg.no
Tlf: +47 907 08 093


Ser du etter Kjeldsberg Økonomiservice? De har egen nettside: kjeldsberg-ok.no